آرایشی

مدل و رنگ موی جوان کننده خانمها

آرایشی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
مدل و رنگ موی جوان کننده خانمها سبک آرایش موها نقش مهمی در ایجاد هارمونی ظاهر ایفا می کند و قادر است شما را حتی ۵ سال جوان تر نشان دهد.بنابراین ما چندین توصیه در این زمینه آورده است که با رعایت آن ها ظاهر بهتری برای خودتان خواهید ساخت.با رعایت این نکات جوانتر به نظر بیایید.

روش صحیح رنگ کردن مو

آرایشی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
برای داشتن موهایی زیبا، هنگام رنگ کردن آن ­ها باید مراقبت ­های ویژه­ ای را به عمل آورید. این روند کمی سخت است و اگر شما به­ درستی آن را انجام ندهید، به موهای خود آسیب می­ زنید. باید بدانید کدام رنگ برای استفاده بهتر است و در آخر موهایتان چه رنگی می­شود. در ادامه با روش صحیح رنگ کردن مو همراه ما باشید.

روشی فوق العاده برای شادابی پوست

آرایشی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
داشتن پوستی سالم و شاداب یکی از دغدغه های فکری خیلی ها، مخصوصا خیلی از خانم هاست و امروز برای رسیدن به این منظور، روش های مختلفی پیشنهاد می شود؛ به عنوان نمونه، گفته می شود که دستگاه های مختلف لیزر می توانند بسیاری از نیازهای بانوان را از این نظر برآورده کنند.

طریقه صحیح آرایش و رفع عیب هاى صورت

آرایشی | تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
اینکه چگونه باید آرایش کنیم را همه ما از سنین خردسالى وقتى یواشکى به سراغ کیف لوازم آرایش مادرمان مى رفتیم و سر و صورتمان را قرمز مى کردیم بلدیم. آنچه اهمیت دارد طریقه صحیح آرایش و رفع عیب هاى صورت با استفاده از محصولات آرایشى است به عبارت دیگر یک آرایش ترمیم کننده.